Televisie kijken in de mobilhome
Voor je televisie kunt kijken moet je eerst de zenderlijst inladen. Volg de stappen hieronder nauwkeurig op.
Stappenplan
Zet de satelliet op Astra 23 en wacht totdat die is gevonden. Let op, dit kan soms tot 45 min. duren. Onderbreek dit proces niet. Zet dan de tv aan en neem de (tv)afstandsbediening:
Eerst moet de oude zenderlijst verwijderd worden. Dat doe je als volgt:
- Ga naar Menu
- Druk 4X op de pijltjestoets naar rechts en ga op de 4 vierkantjes staan
- Druk op de pijltjestoets naar onder tot op Fabrieksstandaard herstellen en klik op Enter
- De melding “Bent u zeker om te verwijderen? verschijnt. Druk op de pijltjestoets naar Links
- Wijzig de taal naar Nederlands door op de pijltjestoets naar links te drukken
- Druk daarna op de pijltjestoets naar onder
- Wijzig het land naar Belgiƫ door op de pijltjestoets naar links te drukken en druk dan op Enter
- U bent nu bij Eerste installatie en u wijzigt tv-aansluiting naar satelliet door op de pijltjestoets naar links te drukken
- Daarna drukt u op Enter (Indien dit mislukt of het menu viel weg door per ongeluk op enter te drukken, dan drukt u op menu en 4x op het pijltje naar rechts, op de 4 blokjes. Ga dan naar beneden tot op eerste installatie en klik op enter en nogmaals op enter. Dan kan u de tv-aansluiting opnieuw wijzigen naar satelliet)
Nu zit u in het Satellite autotuning setting menu.
- Hier kiest u Fast scan en drukt u Enter.
- U wijzigt de provider naar TV Vlaanderen door op de pijltjestoets naar rechts te drukken.
- Navigeer met de pijltjestoets naar zoeken, druk Enter en vervolgens op het rechtse pijltje.
- Zodra alle zenders gevonden zijn, ziet u de zenderlijst en kan u tv kijken.
- Zap even naar het infokanaal van TV Vlaanderen. Deze gratis zender moet u altijd kunnen bekijken.
Let op!
Indien dit niet lukt, of wanneer het Autotuning Setting Menu weg viel, drukt u opnieuw op Menu en kiest u automatisch zoeken om opnieuw in het menu te geraken en de scan te starten.