Gratis DICAR-PACK

  • zonneluifel
  • radio-cd
  • houtinleg dashbord
  • luxe cabine tapijt
  • cabine-isolatie set
  • 20m electriciteitskabel met adapter
  • toiletvloeistof (2L)
  • wielkeggen en wielsteunen
  • technische keuring
  • camperparking gids
  • *Uitgezonderd Vans, Morelo en Carthago

     
    Uw gloednieuwe motorhome is kant en klaar bij levering.

    Nieuwsbrief

    Schrijf je in om op de hoogte te blijven

    Dicar Motorhomes op Facebook

    Home

    Motorhome service

     

    Kennis en ervaring tot uw dienst

     

    Bij onze atelier kan je terecht voor:

    • Herstellingen motorhome
    • Plaatsen van accessoires
    • Jaarlijkse vochtcontrole voor buitenwanden

     

    Service is onze stiel:

    • Degelijke ondersteuning, service na-verkoop en waarborg
    • 40 gedreven en opgeleide vakmensen, elk gespecialiseerd in hun gebied
    • Rechtstreeks invoerder, direct contact met de fabrikant
    • Grote voorraad aan onderdelen en accessoire
    • Eigen hersteldienst en carrosserie

     

     Contact:

     
    Openingsuren atelier:
    • Maandag tot vrijdag: 09u00 tot 17u00
    • Zaterdag, zondag en feestdagen: gesloten
    Extra openingsuren voor brengen en afhalen motorhome na herstelling
    (geen technische ondersteuning aanwezig):
    • Zaterdag: 10u00 tot 14u00

     


     
        

     

     

    Het Dicar-team staat klaar voor u:

     
    Sam Daemen
    ATELIER
    Planning herstellingen
    Jan Janssens
    ATELIER
    Bestelling onderdelen
    Expertise verzekering
    Patrick Rems
    ATELIER
    Aanvraag garantie
    Annelie Boogers
    ATELIER
    Aanvraag garantie
    sam@dicar.be jan@dicar.be patrick@dicar.be annelie@dicar.be



     
    Eline Mertens
    ATELIER
    Planning herstellingen
    Koen Heylen
    ATELIER
    Verantwoordelijke atelier
     André Wouters
    ATELIER
    Verantwoordelijke atelier
     
    eline@dicar.be koen@dicar.be
     andre@dicar.be  
     

    Ontdek ons atelier en magazijn: